Dodatkowe usługi

Wiemy, że organizacja ceremonii pogrzebowej to szczególnie trudna sytuacja życiowa. Dlatego staramy się pomagać Państwu w przejściu przez ten czas.

Polecamy sprawdzonych psychologów, fotografów, muzyków, z którymi pracowaliśmy już wielokrotnie i wiemy, że godnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków.

Muzycy

Często prosicie Państwo o pomoc w spełnieniu jednego z życzeń zmarłego, jakim jest obecność muzyki podczas ostatniego pożegnania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy wybranych muzyków, z którymi wielokrotnie współpracowaliśmy podczas świeckich pogrzebów.

Psycholog

Ostatnie pożegnanie bliskich to trudny moment w życiu każdego człowieka. Wiemy, że czasem potrzebują Państwo pomocy w poradzeniu sobie z emocjami i ułożeniem na nowo swojego życia.

Fotograf lub kamerzysta

Jeżeli część bliskich nie może być obecna podczas ceremonii pogrzebowej z powodu pobytu zagranicą lub choroby, to polecamy skorzystanie z usług fotografa lub kamerzysty z odpowiednim doświadczeniem. Współpracujemy z osobami, które mają uprawnienia do pracy w kościołach oraz wiedzą jak w godny sposób upamiętnić ceremonię pogrzebową na cmentarzu. Możliwe jest także zrealizowanie transmisji internetowej z ceremonii, która będzie dostępna publicznie lub dla wybranych osób.

Artur Stańczyk – fotograf

Stian Media – realizacja wideo i transmisje na żywo – kontakt@stianmedia.pl.