O nas

Jaroslaw Graziadei-Darmas

Jarosław Graziadei-Darmas

Mistrz świeckich ceremonii pogrzebowych

Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej uroczystości to zasady, którymi kieruję się podczas organizacji i prowadzenia świeckich ceremonii pogrzebowych.

Od lat prowadzę uroczystości na terenie Śląska i Zagłębia, pomagam przejść najbliższym zmarłej osoby przez ten trudny okres, zwracając szczególną uwagę na personalne preferencje w kwestii przebiegu ceremonii pogrzebowej. Najważniejsza jest rozmowa i wzajemne wsparcie. W mowie pogrzebowej wspominam życie i pasje zmarłego, przytaczam anegdoty i wartości, którymi kierował się zmarły.

Prywatnie jestem działaczem społecznym. Od 2013 r. pełnię funkcję sekretarza Śląsko-Dąbrowskiej Rady Towarzystwa Kultury Świeckiej im. Tadeusza Kotarbińskiego.

W ramach Akademii WSB przygotowuję pracę doktorską z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości. 

Michał Musioł

Mistrz świeckich ceremonii pogrzebowych

Prowadzę ceremonie pogrzebowe, wcześniej pomagając zaplanować uroczystość pożegnalną Zmarłego. Służę pomocą i wsparciem w tym ważnym i szczególnym czasie. Za swój wyjątkowy atut uważam umiejętność rozmowy z ludźmi i empatię.

Uważam, że każdy zasługuje na godne pożegnanie. Dlatego każdą ceremonię przygotowuję z należytą dbałością o szczegóły z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb osób, które poniosły stratę.

Dzięki wykształceniu aktorskiemu i doświadczeniu zawodowemu mogę pochwalić się wypracowanym głosem i dykcją. Prowadzone uroczystość wypełniam dopasowaną do okoliczności poezją.

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Od zawsze udzielam się społecznie, działam w radzie osiedlowej, współtworzę życie kulturalne mojej społeczności i podejmuję się wielu inicjatyw artystycznych. Pasjonuję się sztuką, kulturą i podróżami.

O nas w mediach