Opinie

„Bardzo profejonalne i Mistrzowskie pożegnanie w Chybiu. Było to pożegnanie zmarłej bliskiej nam osoby, które pokrzepiło serca wielu obecnych na uroczystości, własny sprzęt nagłośnieniowy uratował uroczystość i poza kaplicą goście mogli usłyszeć słowa, które towarzyszyły w jej ostatniej drodze. Zmarłych, żegna się tylko raz, a ten Mistrz dodaje otuchy w ostatniej drodze, której potrzeba wszystkim. Dziękujemy.”

Pan Ryszard

„Bardzo ciepłe i serdeczne podejście do ludzi, którzy przeżywają tragiczne chwile. Pełne zrozumienie sytuacji, spokój i ponad godzinna rozmowa, którą pan Jarosław ze mną przeprowadził pokazują jak bardzo angażuje się on w swoją pracę. Przemowa, którą przygotował na pogrzeb poruszyła wszystkich obecnych podczas uroczystości. Dodatkowo, o profesjonalizmie pana Jarosława świadczy fakt, że przemowa nie była odczytana automatycznie z kartki, tylko wygłoszona „z głowy”. Dziękuję!”

Pan Grzegorz

„Pan Jarosław prowadził świecki pogrzeb mojego taty. Dużo empatii, profesjonalizm w przygotowaniu i zaangażowanie. Czas poświęcony rodzinie na przygotowanie pięknego pożegnania z indywidualnym podejściem. Ceremonia poprowadzona przepięknie.

Pani Małgorzata

„Bardzo profesjonalne i uważne podejście, długa i wnikliwa rozmowa poprzedzająca ceremonię. Bardzo empatyczne podejście do osób pogrążonych w żałobie. Piękna mowa z wieloma trafnymi cytatami. Mistrz ceremonii zdecydowanie wart polecenia.

Pani Maja

„Na każdym etapie, zarówno przygotowań jak i samego pogrzebu można było liczyć na jego pomoc, okazywaną w bardzo delikatny a jednocześnie profesjonalny i skuteczny sposób. Bardzo pomógł nam przejść ten smutny czas. Jego mowa pożegnalna wzruszyła na pewno każdego z uczestników uroczystości, bowiem oddał istotę drogi jaką przemierzyła za życia zmarła osoba. Umiał stworzyć podniosły nastrój i atmosferę należną tak ważnej uroczystości.”

Pan Paweł

„Pan Jaroslaw prowadzil ceremonie pogrzebowa mego ojca. Jego delikatne, profesjonalne, pelne empatii podejscie do naszej sytuacji znacznie ulatwilo nam pozegnanie zmarlego. Rodzina i znajomi byli gleboko poruszeni mowa pogrzebowa ktora zrecznie oddala charakter ojca oraz podsumowala jego zycie.

Pan Grzegorz

„Panie Michale, bardzo dziękuję za wczorajszą uroczystość. Jest Pan wielkim artystą i – choć nie wiadomo, kto reżyserował to, że prowadził Pan pogrzeb Piotra, to dobrze uczynił. Doskonałe i przepięknie ujął Pan sens tego, co chcieliśmy o Nim usłyszeć. Piotr by to docenił. Jeszcze raz bardzo proszę przyjąć podziękowania i wyrazy podziwu.”

Pani Elżbieta

„Bardzo chciałem osobiście podziękować za tak piękne pożegnanie Taty. Bylo ono piękne, szczere, dawało do myślenia, opisało takiego Zygmunta jakiego wszyscy zapamiętali. I udalo sie to Panu, Panie Michale, przekazać w taki niezwykle szczery, ludzki sposób, naprawdę z głębi serca doceniamy i dziękujemy.

Pan Grzegorz

„Bardzo dziękuję. Było pięknie. Dokładnie tak jak miało być. Tato byłby zadowolony z odniesień do pisarzy. Mamie też się podobało. Jest Pan godnym polecenia profesjonalistą. Życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego.”

Pani Joanna

„Dziękuję panie Michale za piękną ceremonię. Tata tak właśnie chciał. I pan to potrafił zrobić. Dziękuję bardzo. NAPRAWDĘ DZIĘKUJĘ.

Pan Robert