„Bardzo profejonalne i Mistrzowskie pożegnanie w Chybiu. Było to pożegnanie zmarłej bliskiej nam osoby, które pokrzepiło serca wielu obecnych na uroczystości, własny sprzęt nagłośnieniowy uratował uroczystość i poza kaplicą goście mogli usłyszeć słowa, które towarzyszyły w jej ostatniej drodze. Zmarłych, żegna się tylko raz, a ten Mistrz dodaje otuchy w ostatniej drodze, której potrzeba wszystkim. Dziękujemy.”

Pan Ryszard

„Bardzo ciepłe i serdeczne podejście do ludzi, którzy przeżywają tragiczne chwile. Pełne zrozumienie sytuacji, spokój i ponad godzinna rozmowa, którą pan Jarosław ze mną przeprowadził pokazują jak bardzo angażuje się on w swoją pracę. Przemowa, którą przygotował na pogrzeb poruszyła wszystkich obecnych podczas uroczystości. Dodatkowo, o profesjonalizmie pana Jarosława świadczy fakt, że przemowa nie była odczytana automatycznie z kartki, tylko wygłoszona „z głowy”. Dziękuję!”

Pan Grzegorz

„Pan Jarosław prowadził świecki pogrzeb mojego taty. Dużo empatii, profesjonalizm w przygotowaniu i zaangażowanie. Czas poświęcony rodzinie na przygotowanie pięknego pożegnania z indywidualnym podejściem. Ceremonia poprowadzona przepięknie.

Pani Małgorzata

„Bardzo profesjonalne i uważne podejście, długa i wnikliwa rozmowa poprzedzająca ceremonię. Bardzo empatyczne podejście do osób pogrążonych w żałobie. Piękna mowa z wieloma trafnymi cytatami. Mistrz ceremonii zdecydowanie wart polecenia.

Pani Maja

„Na każdym etapie, zarówno przygotowań jak i samego pogrzebu można było liczyć na jego pomoc, okazywaną w bardzo delikatny a jednocześnie profesjonalny i skuteczny sposób. Bardzo pomógł nam przejść ten smutny czas. Jego mowa pożegnalna wzruszyła na pewno każdego z uczestników uroczystości, bowiem oddał istotę drogi jaką przemierzyła za życia zmarła osoba. Umiał stworzyć podniosły nastrój i atmosferę należną tak ważnej uroczystości.”

Pan Paweł

„Pan Jaroslaw prowadzil ceremonie pogrzebowa mego ojca. Jego delikatne, profesjonalne, pelne empatii podejscie do naszej sytuacji znacznie ulatwilo nam pozegnanie zmarlego. Rodzina i znajomi byli gleboko poruszeni mowa pogrzebowa ktora zrecznie oddala charakter ojca oraz podsumowala jego zycie.

Pan Grzegorz